niedziela, 12 grudnia 2010

Jak odnaleźć innych użytkowników Kindle na mapach Google ?

Nie jest to przypadek jeśli trafiłeś na tego bloga.  Prawdopodobnie interesujesz się nową technologią e-papieru i rozważasz zakup e-czytnika. A być może należysz już do grona Kindlemaniaków ?
Nieważne. Dobra wiadomość jest taka, że nie jesteś sam.

Otóż jeden z posiadaczy czytnika Kindle, Dragi Raos pochodzący z Chorwacji, założył mapę Google dla Kindlemaniaków. Jest to naprawdę fajna sprawa.
Zobaczcie sami !


Jak widać Kindle już dotarł do takich zakątków jak Nigeria, Taiwan czy Indie.

A co więcej możesz dodać własną pinezkę jeśli chcesz. Mapa jest publiczna. Wystarczy się zalogować do konta Google następnie powiększyć obszar na którym chcemy umieścić pinezkę Kindle. Potem edytujemy mapę, przypinamy pinezkę i voila gotowe. 
Jeśli chcemy możemy podać dodatkowe informacje takie jak ulubione książki, obrazek, miasto itp.
Ponieważ mapa jest publiczna trzeba uważać, żeby nie przesunąć cudzej pinezki. Minusem jest, że nasza pinezka też może edytowana, czyli ktoś może zmienić wprowadzone informacje przez nas.

Polska i wiele innych lokalizacji jest wciąż białą plamą na mapie zatem, bądź pierwszym Kindlemaniakiem na mapie i umieść swoją pinezkę !

Parafrazując znane hasło: Kindlemaniacy wszystkich krajów łączcie się :)


-------------------------------------------------------------------------------Wkrótce jak szybciej przeglądać Internet na Kindle oraz inne przydatne posty.
Bądź na bieżąco i subskrybuj kanał RSS
Już subskrybujesz  kanał RSS ? Zobacz co nowego na stronie. Zapraszam do komentarzy
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Popularne posty